O nas

 

Nasza Firma powstała w 1995 roku. Założycielem był właściciel Ryszard Poniewierka.

Początkowo warsztat mieścił się w wynajmowanych pomieszczeniach na obrzeżach Olsztyna. W roku 1999 został przeniesiony do profesjonalnej hali w Gutkowie, gdzie mieści się do dziś. W pierwszym okresie działalności warsztat zajmował się świadczeniem usług z zakresu blacharstwa samochodowego. Z czasem wyspecjalizowaliśmy się także w lakiernictwie i mechanice pojazdowej.

W styczniu 2009 roku firma przekształciła się w Spółkę Cywilną, a właścicielami stali się synowie założyciela Andrzej i Jacek Poniewierka.

Obecnie wykonujemy wszelkie naprawy z zakresu blacharstwa, lakiernictwa, mechaniki, elektromechaniki i diagnostyki samochodowej. Oferujemy pełen zakres usług związanych z obsługą i likwidacją szkód komunikacyjnych. Zapewniamy rozliczenia bezgotówkowkowe z polis OC, AC. Współpracujemy ze wszystkimi firmami ubezpieczeniowymi. Dysponujemy sprzętem do diagnostyki komputerowej pojazdów wszystkich marek i roczników. Nowością jest pełen serwis układów klimatyzacji samochodowych wszystkich producentów.

Wieloletnie doświadczenie, a także nowoczesne wyposażenie warsztatu pozwalają nam na jak najlepsze zajęcie się klientem i jego samochodem.

Naszym celem przewodnim jest Gwarancja Jakości świadczonych usług.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.Copyright © 2009 by Autoserwis Poniewierka